Beskrivelse
Amper energidrik med sportssmag i 500 ml dåse.
Produkt Detaljer
Mærkninger
Europæisk ejerskab
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 48 kcal |
| Fedt | 0 g |
| heraf mættet fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 12 g |
| heraf sukkerarter | 12 g |
| Protein | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0.05 g |
Priser i dag (3 butikker)
-
BilkaToGo Tilbud slutter d. 10. april Sidst set i dag5,00 kr500 ml 10,00 kr/l -
Føtex Sidst set i dag6,50 kr500 ml 13,00 kr/l -
Netto Sidst set i dag117,00 kr9000 ml 13,00 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris