A.B. Christmas Dragée
Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 2171 kJ (519 kcal) |
| Fedt | 28 g |
| heraf mættet fedt | 13 g |
| Kulhydrat | 57 g |
| heraf sukkerarter | 54 g |
| Protein | 7,4 g |
| Salt | 0,15 g |
Scoring
| Nutri-Score | |
| NOVA-gruppe | 4 – Ultraforarbejdet |
Beskrivelse
A.B. juldragéer i 165 g emballage, danske dragéer.
Priser i dag (2 butikker)
Vis grænsehandel-
Fakta Tyskland Sidst set i dag39,99 kr165 g 242,36 kr/kg -
Meny Sidst set i dag64,95 kr165 g 393,64 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af A.B. Christmas Dragée 165 g
A.B. Christmas Dragée (165 g) sammenlignes på tværs af 2 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 39,99 kr hos Fakta Tyskland , mens prisen er højest hos Meny til 64,95 kr — en forskel på 62% .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe A.B. Christmas Dragée eller udforske flere Slik & snacks .